KONST / Litografier / Färglitografi 7358018
*
nr 735 8018
Färglitografi
Karl Höglund (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 41x61
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2012
kl 17:13:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 15:20:24
1
Vinnande bud
23/1 16:15:55
2
450 kr
23/1 17:01:43
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl höglund konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:03
*
Färglitografi
nr 735 8018
Färglitografi
Karl Höglund (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 41x61
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/1 15:20:24 | 1 | Vinnande bud |
23/1 16:15:55 | 2 | 450 kr |
23/1 17:01:43 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl höglund konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:03